Dárkový balíček LOOK OUT

Dárkový balíček LOOK OUT
1 490 Kč –33 %

Dárkový set pro zorganizované milovnice cyklistiky. Čepice CINELLI (one size – univerzální velikost) s nezaměnitelným designem Steva Gee, nepostradatelný balzám na rty od LUSH Cosmetics (citrusový koláč Key Lime Pie) a stylový týdenní diář MOLESKINE pro plánování nejen Vašich cyklo vyjížděk. Rozměr boxu: 27 x 19 x 6 cm

1 000 Kč
Vyprodáno

Čepice Cinelli – uni size, lehká cyklistická čepice ideální také pod helmu. Pro všechny, kdo rádi vynikají osobitým stylem. Čepice je vyrobena z odolné bavlněné směsi a elastický pásek uvnitř zaručuje pohodlné nošení.

Balzám LUSH – limetová dobrota plná řízných citrusových silic a regeneračních másel, v praktické plechovce, která bude během vyjížďky vždy po ruce.

Diář MOLESKINE – plánovací 18měsíční diář v limitované edici Alenka v říši divů, kalendář od července 2019 do konce roku 2020. Na každý den samostatná stránka. Diář má pevnou vazbu v kartonových deskách. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu, textilní záložku, 1 list barevných samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 70 g/m², neobsahuje kyseliny. Rozměr 13 x 21 cm (A5)

Kód Kód: 12
Kategorie: cyklo doplňky